Integrovaný portál města Ostravy
  • Velikost písma:
  • A
  • A
  • A

Osobní nástroje

Elektronické služby

Poslední změna: Pátek 12.04.2013 13:11 by admin

Komplexní přehled elektronických služeb statutárního města Ostrava naleznete na www.esmo.cz. K dispozici jsou informace o podmínkách autorizovaného přístupu ke službám na Portálech elektronických formulářů eMIA a elektronického objednávkového systému a informace o dalších službách poskytovaných prostřednictvím elektronických komunikačních kanálů.

Na Portále elektronického objednávkového systému se po provedení jednoduché registrace můžete objednat k návštěvě úřadu. K dispozici jsou rovněž informace o objednání prostřednictvím Kontaktního centra Magistrátu města Ostravy.

Služba poskytuje aktuální informaci o počtu klientů čekajících klientů a aktuální odhad čekací doby na jednotlivých přepážkách Magistrátu města Ostravy s instalovaným vyvolávacím systémem (odbor vnitřních věcí - oddělení cestovních dokladů, oddělení evidence obyvatel a občanských průkazů, živnostenský úřad, odbor dopravně správních činností).

V této sekci jsou denně aktualizovány informace o řidičských průkazech, které jsou připraveny k převzetí dle data podání žádosti na odboru dopravně správních činností Magistrátu města Ostravy.

V této sekci jsou denně aktualizovány informace o občanský průkazech a cestovních dokladech, které jsou připraveny k převzetí dle data podání žádosti na oddělení evidence obyvatel a občanských průkazů a oddělení cestovních dokladů Magistrátu města Ostravy.

Kontakt

Kontaktní centrum MMO

599 499 311

844 121 314


Spojovatelna

599 444 444

Hlášení závad a poškození Neurgentní zelená linka městské policie

800 199 922

 

Czechpoint

 

Datove-schranky